O NÁS

Jsme skupina soukromých investorů. Společně jsme již uskutečnili několik developerských projektů a několik projektů máme aktuálně rozpracovaných. Financování našich projektů zajišťujeme výhradně z vlastních zdrojů a ani jeden z projektů nebyl a není zatížen zástavou banky ani jiného subjektu. Výběr uskutečněných projektů je uveden níže. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka a tomu se při výběru a realizaci projektu podřizuje vše. Při výstavbě pravidelně osobně dohlížíme na výběr a kvalitu partnerů.

 

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a řešíme s ním jeho požadavky na konkrétní byt, jeho dispozice a požadované standardy, proto nabízíme maximum klientských změn až do finálních fází výstavby projektu. Individuálně řešíme i jeho možnosti financování bytu.

Chceme, aby byl tento důležitý životní krok a pořízení vlastního bydlení pro naše klienty co nejpohodlnější a nejbezpečnější.

Naše projekty

Projekt Psárská 36 bytů, ulice Psárská, Praha 4 – Michle – dokončeno  v roce 2017

Projekt bytového domu Praha 14 – Hostavice – dokončeno v roce 2018

Projekt bytového domu na Praze 4 – Podolí – předpokládaný termín dokončení v roce 2019

Projekt luxusního bytového domu Troja, 7 bytů, ulice Trojská, Praha 8 – Troja – předpokládaný termín dokončení v roce  2020